Robert Bosch v Českých Budějovicích

Přidej se k nám

Pracujeme na projektech pro Audi, BMW, Ferrari, Mercedes Benz, ŠKODA či Volkswagen. Odpovídáme za inovace našich produktů a spoluřídíme jejich výrobu i v ostatních závodech Bosch po celém světě. Vyvíjíme a vyrábíme například systém DNOX, snižující množství škodlivých látek z naftových motorů. Zaujali jsme tě? Zjisti více...

Pošli nám CV
Hledáme
studenty
Pojď k nám na praxi
Hledáme
dělníky
Pojď k nám pracovat
Hledáme
kandidáty
Prohlédnout pozice

Jaká je práce v Bosch České Budějovice?

Práce u nás je správná volba. Chceš vyvíjet nové produkty v našem vývojovém centru? Vyrábět je v perfektní kvalitě, času a dle požadavků? Chceš pracovat v oddělení kvality ve špičkově vybavených laboratořích? Zajímá tě logistika výrobků, nákup nebo jsi precizní účetní?

Pokud máš vzdělání či praxi v technickém oboru, podívej se, jaké pozice právě obsazujeme, nebo nám prostě pošli životopis. Moc rádi se s tebou potkáme.

Co děláme v Bosch

Boschské benefity

3,5 tis. zaměstnanců a každoroční ocenění Zaměstnavatel regionu, to není jen tak.

O kolegy se staráme jaksepatří. Pro ty, co se do Českých Budějovic teprve stěhují, máme příspěvek na bydlení až 5 000 Kč měsíčně. Na vzdělání dáme ročně přes 15 miliónů korun. Když to náplň práce dovolí, umožníme home office, přispíváme na mateřskou školku a prostě se staráme, aby se u nás všichni měli boschsky.

Další benefity

Zajímá tě práce pro Bosch?

Máš VŠ technického směru a komunikativní AJ nebo NJ?
Vyplň formulář a my se ti ozveme.

A neboj se, ozveme se pouze v souvislosti s nabízenou prací.

Formulář byl úspěšně odeslán.

Odeslat formulář znova

x

Formulář byl úspěšně odeslán

Odeslat formulář znova
x